×
Jūsu filtrs×

Datu aizsardzība

Datu aizsardzība

Lai varētu justies droši, iepērkoties UAB „Dubingiai” - Interjera materiāli, visi lietotāju iesniegtie dati tiek aizsargāti no trešajām personām, jo jūsu uzticēšanās mums uzliek pienākumu nodrošināt visstingrāko aizsardzību. UAB „Dubingiai” - Interjera materiāli glabā iesniegtos datus un izmanto tos tikai tiešai pasūtījumu izpildei. Mēs stingri izslēdzam iespēju, ka jūsu dati tiks nodoti trešajām personām, izņemot partnerus, kuru palīdzība ir nepieciešama jūsu pasūtījuma izpildei!

Svarīgas saites

Jūsu datu pārsūtīšanai tiek izmantots drošs serveris ar SSL (Secure Socket Layer) un 128 baitu kodējumu. Tādā veidā jūsu dati drošā un nepiederošām personām nenolasāmā formātā tiek nosūtīti tieši mums.

Ja jūsu bankas datus kaut kādā veidā izmantojušas personas, kam nav tādu tiesību, vairums banku uzņemas pilnu atbildību un atlīdzina zaudējumus. Lūdzam nekavējoties informēt banku, ja pamanāt, ka kāds nelikumīgi izmanto jūsu datus, vai tieši sazināties ar mums: info@dubingiai.lv.

Vairāk informācijas par datu aizsardzību

Klientu dati tiek glabāti un apstrādāti saskaņā ar piemērojamajām Datu aizsardzības likuma (BDSG) un Elektronisko datu aizsardzības likuma (TDDSG) direktīvām. Jūsu personas dati tiek izmantoti ārkārtīgi skaidriem mērķiem un tiek glabāti ne ilgāk, kā tas ir nepieciešams.

Jums ir tiesības jebkurā laikā bez maksas saņemt informāciju par jūsu iesniegtajiem un saglabātajiem datiem un tos mainīt, bloķēt vai pat vajadzības gadījumā dzēst. Sakarā ar šo pakalpojumu sazinieties ar mums pa e-pastu info@dubingiai.lv, pa faksu vai sūtot vēstuli uz pieprasījumu.

Mēs nekādā veidā nenododam jūsu personas datus, tai skaitā dzīvesvietas un e-pasta adresi, trešajām personām, izņemot mūsu partnerus, kuri piedalās pasūtījuma izpildē un sniedz pakalpojumus, kuriem šie dati ir nepieciešami. Tomēr arī šādos gadījumos tiek sniegti tikai minimāli nepieciešamie dati.

Šajā veikalā informācija par jūsu preču groza saturu tiek saglabāta sīkdatnēs (Cookies), un, veicot nākamo pasūtījumu, jūs varat vēlreiz to pārskatīt. Lai veiktu reģistrāciju vai pasūtītu preces, mums nepieciešami klienta dati. Ja jūs jau esat kliente/-s, pieslēgties varat ļoti vienkārši - ievadiet savu e-pasta adresi un paroli. Pateicoties saglabātajām sīkdatnēm, jums nav vajadzīgs katru reizi aizpildīt formulāru. Ievadītie dati ir derīgi 365 dienas. Izvēlētajā pārlūkprogrammā (Browser) jūs varat pārvaldīt savus datus un tos bloķēt, ja vēlaties.