×
Jūsu filtrs×

Paklāju katalogs "Palazzo"

Roku darba autentisku eksluzīvu paklāju kolekcija Palazzo

 

Palazzo paklāju kolekcija ir veidota un ražota no seniem persiešu Kerman paklāju pamatiem, lietojot speciālu paklāju novecošanas tehniku.

Šie paklāji ir autentiski un tos sēja senās Persijas Kerman reģiona pieredzējušie meistari. Daudzas simtgades šis reģions bija slavens ar pašiem skaistākajiem unikālajiem sējuma paklājiem. Reģiona nomaļums un izolācija (atrodas starp Kuhrudu un Kuhbenāna kalniem dienvidaustrumu Irānā) veicināja mijiedarbību starp siešanas tehniku un mākslas izteiksmes vīstīšanas kā arī veicināja nelielu valdošo pasaules paklāju ražošanas tendenču attīstību. Tāpēc Kerman paklāju raksti ilgu laiku palika nemainīti, autentiski un īpaši.

 

Ražojot Palazzo paklājus, tiek lietotas speciālās šķiedras izskūšanas, paklāju krāsošanas, balināšanas saulē tehnikas.

Īpaša uzmanība tiek šķirta paklāju krāsošanai: tiek panākti maigi vintage toņi. Tā pat arī tiek krāsots ar tādām krāsām, kuras darbojas tikai uz vilnas šķiedru, bet nenokrāso kokvilnas pamatu, kurš ir redzams paklāja virspusē un palīdz izveidot maigu novecojošu efektu. Visi paklāji tiek ražoti ar rokām un katrs ražošanas etaps pieprasa precīzu, kvalificētu darbu un pieredzējušu meistaru palīdzību. Katrs paklājs ir īpašs, bieži pirms ražošanas nemaz nenojaušot, kāds būs gala rezultāts.

 Par Palazzo kopšanu:

Vairums Palazzo paklāji ir ražoti no seniem paklājiem. Pirms no jauna krāsojot paklājus, pirmkārt tiek neitralizēta tā pirmā īstā krāsa. Gala rezultāts tiek panākts ar īpašu vintage efekta krāsošanu. Tāpēc ražotājs rekomendē šos paklājus tīrīt uzmanīgi, nelietojot aktīvus ķīmiskus tīrītājus, kas var balināt vai citādi sabojāt paklāja izskatu.