×
Jūsu filtrs×

Vannasistabas dizains 

  • Dvieļi- nepieciešami katrai mājai vai birojam, tāpēc ir svarīgi izvēlēties praktiskus un skaistus dvieļus, ko būtu patīkami lietot. Viens no galvenajiem izvēles kritērijiem ir auduma materiāls. Vieni no populārākajiem ir kokvilnas dvieļi, jo tie ir praktiski un ilgi kalpo. Citos ir lina piemaisījums. Lins ir elpojošs, uzsūc mitrumu un sviedrus, ...
>>
  • Dvieļi- nepieciešami katrai mājai vai birojam, tāpēc ir svarīgi izvēlēties praktiskus un skaistus dvieļus, ko būtu patīkami lietot. Viens no galvenajiem izvēles kritērijiem ir auduma materiāls. Vieni no populārākajiem ir kokvilnas dvieļi, jo tie ir praktiski un ilgi kalpo. Citos ir lina piemaisījums. Lins ir elpojošs, uzsūc mitrumu un sviedrus, tas ir ekoloģisks, nerada alerģiskas reakcijas. Izvēloties dvieli, pievērsiet uzmanību tā izmēram - sejai vai rokām izvēlieties nelielu dvieli, visam ķermenim piemērots būs liels dvielis. Dizainus var saskaņot. Pie mums populārākie ir brūnganas, pelēkas krāsas vai mežģīņu dvieļi.
  • Vannasistabas piederumi - svarīgas detaļas, kas palīdz radīt estētisku un mājīgu atmosfēru. Ir svarīgi, lai piederumi būtu skaisti un saskaņoti savā starpā. Tie ir keramikas un porcelāna vannasistabu piederumu komplekti: ziepju dozators, ziepju trauks, stikla glāze, zobu sukas trauciņš. Atsevišķi tiek pārdotas tualetes birstes, atkritumu trauki.
  • Porcelāns - daži vannasistabas piederumi, kas atrodami mūsu salonos, ir izgatavoti no porcelāna. Keramikas materiāls ir izgatavots no kaolīna, izmantojot speciālu tehnoloģiju, un tiek uzskatīts par vienu no vērtīgākajiem keramikas veidiem. Porcelānu dēvē arī par “balto zeltu”.
<<
Atrastās preces: 1-20 no 79, līdz vienā lpp.