×
Jūsu filtrs×

TAPETES UN SIENU SEGUMI 

Tapetes - viens no klasiskajiem un vecākajiem sienu dekorēšanas paņēmieniem. Iespēja izvēlēties dažādu rakstu, krāsu, materiālu un tekstūru tapetes ļauj mājā radīt vēlamo noskaņu. Ja vēlaties mājās vasaras dvesmu - to palīdzēs ieviest Jūsu izvēlētas tapetes ar pasteļtoņu vai spilgtāku krāsu ziediem. Ja Jūs iedvesmo klasika - izvēlieties tapetes ...

>>

Tapetes - viens no klasiskajiem un vecākajiem sienu dekorēšanas paņēmieniem. Iespēja izvēlēties dažādu rakstu, krāsu, materiālu un tekstūru tapetes ļauj mājā radīt vēlamo noskaņu. Ja vēlaties mājās vasaras dvesmu - to palīdzēs ieviest Jūsu izvēlētas tapetes ar pasteļtoņu vai spilgtāku krāsu ziediem. Ja Jūs iedvesmo klasika - izvēlieties tapetes ar damaska stila rakstiem, svītrām, medaljoniem. Atturīga interjera cienītājiem - vienkrāsainas, teksturētas tapetes. Tiem, kas meklē ekskluzivitāti - piemēroti būs tekstila, metāliski vai dabīgu šķiedru sienu segumi. Bērniem, jauniešiem vai tiem, kas vēlas akcentēt vienu sienu (interjers ar "raksturu") - piemērotas būs fototapetes.

Flizelīna, vinila, papīra un dabīgo šķiedru tapetēm piemīt lieliska veiktspēja: tās ir izturīgas pret mehāniskiem triecieniem, mazgāšanu un ultravioletajiem stariem.

<<

Ekskluzīvās akcijas