×
Jūsu filtrs×

MĪKSTIE GRĪDAS SEGUMI  

Paklāju pielietošanas iespējas ir ļoti plašas, jo paklāji ir dažādu dizainu, struktūru, tie pilda atšķirīgas funkcijas, tiem piemīt laba veiktspēja, piemērotība dažādiem interjeriem sabiedriskas vietasun/vai māju interjers. Turklāt, mīkstais grīdas segums:

Attīra un atsvaidzina gaisu:
Paklāju šķiedras absorbē putekļus, alergēnus. Putekļi nenonāk ...

>>

Paklāju pielietošanas iespējas ir ļoti plašas, jo paklāji ir dažādu dizainu, struktūru, tie pilda atšķirīgas funkcijas, tiem piemīt laba veiktspēja, piemērotība dažādiem interjeriem sabiedriskas vietasun/vai māju interjers. Turklāt, mīkstais grīdas segums:

Attīra un atsvaidzina gaisu:
Paklāju šķiedras absorbē putekļus, alergēnus. Putekļi nenonāk atpakaļ gaisā, kad tiek staigāts pa paklāju; tādēļ mēs varam elpot tīru gaisu. Jūs varat viegli tikt vaļā no putekļiem uz paklāja virsmas, regulāri tīrot to ar putekļusūcēju.

Izolē skaņu:
Paklāju segums absorbē skaņu, aptur tā izplatīšanos. Tas ir svarīgi mājās un īpaši darba vidē, jo paklāja segums spēj uzlabot mikroklimatu un radīt optimālus darba apstākļus.

Samazina iekštelpu apsildīšanas vai ventilācijas izmaksas:
Paklājs šķiet patīkams un silts, kad pa to staigā, mēs jūtamies ērtāk pat tad, ja istabas temperatūra ir zemāka. Pateicoties paklāja segumam, telpas ilgāk paliek siltas, samazinās apkures izmaksas, ietaupās enerģija un samazinās CO2 emisijas.

Ir drošs un neslīdošs:
Paklāju segums - patīkams un ortopēdisks, tas ir optimālākais grīdas segums. Varbūtība, ka nokrītot gūsiet traumas, ir minimāla. Mīkstais un stingrais pārklājums ir amortizējošs, pielāgojas uz tā spertajiem soļiem un vienmērīgi sadala ķermeņa svaru locītavās, samazinot muguras sāpes.

Ir ātri un viegli uzklājams:
Atkarībā no tā, kādam mērķim telpa paredzēta, esošās grīdas un seguma pamatnes paklāju var pielīmēt pie esošās grīdas, izmantojot papildu grīdas segumu, divpusēju līmlenti vai grīdlīstes.

Viegli kopjams:
Pateicoties mūsdienīgām šķiedrām un ražošanas tehnoloģijām, paklāju segums ir izturīgs pret nodilumu un netīrumiem, un, ja to pareizi kopj, tas ilgi saglabā savu skaisto izskatu.

Izvēloties paklāju segumu, iesakām ņemt vērā:
- Kāda ir paklāja seguma lietošanas intensitāte? Tas tiks izmantots: sabiedriskajās telpāsvai mājās?
- Vai tiks izmantoti ritentiņi? Vai paklāja segums tiks uzstādīts uz kāpnēm? Vai pēc kāda laika ir plānots to noņemt nost?
- Kas var sabojāt paklāja segumu? (tā lietošana ikdienā, ūdens, pārtika utt.?)
- Tā kā paklāju segums veido telpas vizuālo tēlu, apsveriet interjera dizaina vispārējo koncepciju, piem., kāda varētu būt mīkstā grīdas seguma struktūra, dizains.

Izvērtējiet faktorus, kas nosaka pārklājuma funkcionalitāti, tā veiktspēju un vizuālās īpašības:paklāja seguma sastāvs, tā struktūra, pamatne, tehniskie parametri.

Paklāju segums tiek ražots 4 m platos ruļļos, daži pārklājumi ir 2m, 3m vai 5m plati, mēs piedāvājam arī paklāju flīzes.

Jūs varat iegādāties paklāju segumus ne tikai mūsu interjera salonos. Izmantojiet iespēju izvēlēties no plašā klāsta un pasūtīt vispiemērotāko paklāju segumu Jūsu individuālajām vajadzībām vai saskaņojiet to ar interjera dizainu pasūtīt paklāju segumu pamatnes.

<<