×
Jūsu filtrs×

Sabiedrisko telpu interjers 

Vinila grīdas lamināts - heterogēns grīdas segums flīžu un plātņu veidā, kas gan izskata, gan sajūtu ziņā līdzinās dabīgajam kokam, bet ir ar izcilu veiktspēju, ir elastīgs un īpaši izturīgs pret nodilumu, ūdeni un mitrumu, un to var ieklāt gan mājās, gan dažāda veida komerciālās telpās. LVT vinils ir silts un patīkams pieskaroties, tas arī sama...

>>

Vinila grīdas lamināts - heterogēns grīdas segums flīžu un plātņu veidā, kas gan izskata, gan sajūtu ziņā līdzinās dabīgajam kokam, bet ir ar izcilu veiktspēju, ir elastīgs un īpaši izturīgs pret nodilumu, ūdeni un mitrumu, un to var ieklāt gan mājās, gan dažāda veida komerciālās telpās. LVT vinils ir silts un patīkams pieskaroties, tas arī samazina troksni staigājot, radot izcilu komforta sajūtu.

LVT vinila grīdas lamināt ir lieliska izvēle komerciālajām, augstas un vidējas slodzes telpām: viesnīcām, birojiem un mazumtirdzniecības vietām līdz pat izglītības iestādēm un skolām. Sabiedrisko telpu interjeros vinila lamināta grīdas ilgi kalpo, ir izturīgas pret nodilumu, bet vieglas, un tām nav vajadzīga īpaša kopšana.

<<
Atrastās preces: 1-20 no 220, līdz vienā lpp.