×
Jūsu filtrs×

Kā iepirkties e-veikalā

Kā iepirkties

Iekirkšanās ir diezgan vienkārša – vislabāk būtu reģistrēties mūsu veikalā. To var izdarīt tieši pasūtījuma veikšanas brīdī. Pēc reģistrēšanās iepirkties būs vienkāršāk. Reģistrācija ir bezmaksas un aizņem tikai dažas sekundes.

Jūs varat izvēlēties preces un ievietot tās pasūtījuma grozam,  ja esat reģistrējušies, gan arī bez reģistrācijas.

KĀ VISS NOTIEK:

1. Izvēlieties vajadzīgās preces. To var izdarīt divos veidos: jūs varat izvēlēties no produktu kataloga vai arī meklēšanas lodziņā ievadīt nepieciešamās preces nosaukumu vai tā daļu. Preču katalogā vai meklēšanas rezultātos, ja tur ir tas, ko vēlaties, klikšķiniet uz interesējošās preces attēla vai nosaukuma. Jūs nokļūsiet pie detalizētāka preces apraksta, un, ja prece jums patīk un ir jums piemērota, klikšķiniet uz pogas „Pievienot grozam”. Šī prece tiks ievietota jūsu virtuālajā iepirkumu grozā. Iepirkumu grozā varat ievadīt arī vienību skaitu, cik vēlaties iegādāties. Kad prece nonāk grozā, to var iegādāties, klikšķinot uz pogas „Nākamais solis”, vai nospiest pogu „Turpināt iepirkties”, lai atgrieztos veikalā un izvēlētos citas preces. Izvēlētā prece tiks saglabāta un paliks jūsu grozā.

Kad būsiet izvēlējušies visas vēlamās preces un tās būs ievietotas jūsu pirkumu grozā, klikšķiniet uz pogas „NNoformēt pasūtījumu”. Tiks atvērta lapa, kurā, ja esat jau reģistrējies, jums būs jāpieslēdzās ar savu lietotājvārdu un paroli vai jāizvēlas jaunā lietotāja sadaļa un jāievada visa nepieciešamā informācija lodziņos (e-pasta adrese, lietotājvārds, parole, atkārtota parole, vārds, uzvārds, adrese, pilsēta, valsts, tālruņa numurs)

2. Pēc pieteikšanās vai reģistrācijas piedāvātajā lodziņā jums būs jāizvēlas veids, kādā plānojat maksāt par precēm:

1 variants – par precēm varat maksāt ar pārskaitījumu (internetbankā vai ar bankas pārskaitījumu). Ja izvēlaties šo variantu, jūs izvēlaties vajadzīgo banku un, izmantojot internetbankas sistēmu, samaksājat par preci.

2 variants – par precēm varat samaksāt, saņemot preces jūsu norādītajā adresē. Ja izvēlaties šo variantu, preces piegādās kurjers. Par piegādātajām precēm varēsiet samaksāt to saņemšanas brīdī.

Pēc maksājuma saņemšanas mēs jums paziņosim pa e-pastu un nosūtīsim preci uz norādīto adresi. Lai patīkama iepirkšanās!

Preces varat arī pasūtīt šādos veidos: – pa tālruni: +370 6969 9437

                                                       – pa e-pastu: info@dubingiai.lv

                                              

Ja kaut kas nav skaidrs, droši sazinieties ar mums pa e-pastu: info@dubingiai.lv vai zvaniet +370 6969 9437 (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00).