×
Jūsu filtrs×

Paklāju katalogs "Vintage/Patchwork"

Roku darba autentisku paklāju kolekcija Vintage/Patchwork

Tā ir kolekcija klientiem, kas vēlas ar senām tradīcijām ražotu klasisku paklāju bet ar modernuma piegaršu...

Šo paklāju skaistums, autentiskais izskats, maigais vintage efekts vienmēr pievērsīs skatienu un vēlēsieties pie tiem apstāties.

Tiek izšķirti 2 šo paklāju veidi: Vintage vai Patchwork, atkarīgs no raksta.

  • - Vintage paklāji – vienveidīgs raksts, roku darba siets paklājs (bieži ar medalionu vai citu detaļu paklāja vidū).
  • - Patchwork paklāji – tie ir ražoti, savienojot dažādas autentiskas paklāju detaļas vienā. Detaļas tiek savienotas ar speciālu dūrienu ar rokām, vai speciālām mašīnām, imitējot dūrienu.

  

Tūkstošiem senu autentisku roku darba paklāji ir savācami no dažādiem Turcijas, Irānas, Pakistānas un citiem Senās Persijas reģioniem. Kolekcionējami un lietojami kā pamats, ražojot šos paklājus.

Tiek lietotas speciālās šķiedras izskūšanas, paklāju krāsošanas, mazgāšana ar dabīgiem šampūniem, balināšanas saulē tehnikas.

Īpaša uzmanība tiek šķirta paklāju krāsošanai, kuras procesā tiek panākti maigi vintage toņi. Tā pat arī tiek krāsots ar tādām krāsām, kuras darbojas tikai uz vilnas šķiedru, bet nenokrāso kokvilnas pamatu, kurš ir redzams paklāja virspusē un palīdz izveidot maigu novecojošu efektu. Visi paklāji tiek ražoti ar rokām un katrs ražošanas etaps pieprasa precīzu, kvalificētu darbu, kas bieži vien ir āra apstākļos gan karstumā, gan aukstumā. Katrs paklājs ir īpašs, bieži pirms ražošanas nemaz nenojaušot, kāds būs gala rezultāts.

Tā pat arī roku darba procesu un profesionālās pieredzes kā arī lielu iedvesmu pieprasa Patchwork paklāju ražošana. Dažas autentiskas paklāju daļas ir iedvesmojoši saliktas vienā paklājā. Reizēm tiek strādāts gan dienu, gan nakti, kamēr tiek izveidotas vajadzīgās krāsu kombinācijas no dažādiem krāsu gabaliem. Lai izveidotu acīm patīkamu, efektīvu un skaistu, taču reizēm arī viegli pieskaņojamu Pitchwork paklāju, vajag pieredzi, saprašanu un speciālas zināšanas paklāju ražošanas sfērā.

Svarīgi:

Vintage/Patchwork paklāji domāti ne tikai, lai dekorētu māju interjeru. Visi paklāji ir roku darbs no vilnas un der arī tādām telpām kā viesnīcas, bibliotēkas, biroju telpas utt. Iespējams izveidot paklāju pēc klienta vai kompānijas vēlmēm, izveidojot individuālu pasūtījumu. Pasūtītājs var izvēlēties lielumu, formu, detaļu izkārtojumu un pat rakstus detaļās. Ir iespējams izveidot 3D paklāja virsmas efektu, izveidojot dažādus garumus.